Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24898 položek.
127022.jpg

Ondřej Sekora

POHÁDKA O STROMECH A VĚTRU


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1950
Nakladatelství:SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy
Další informace:Poloplátěná natržená vazba, 16 stran. Knižní blok je přilepen k deskám izolepou. Knižní blok v dobrém stavu. Polopohádkový příběh o...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
127023.jpg

František Sklář, ilustrace František Sklář

O PALEČKOVI A CHUDÉM ŘEZBÁŘI - PODLE DISNEYOVA FILMU PINOCCHIO


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1946
Nakladatelství:Rodina
Další informace:Poloplátěná natržená vazba, 28 stran. Dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

390 Kč

Do košíku...
127047.jpg

Josef Lada

KALAMAJKA


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1948
Nakladatelství:Družstevní práce v Praze
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 27 stran. Edice Do života (14.). Velmi dobrý stav. 23 barevných obrázků a říkadel na různá povolání. Třetí...

Detail zboží...

Do košíku...

350 Kč

Do košíku...
5858.jpg

Josef Luža

RYBÍZ, ANGREŠT, MALINY, OSTRUŽINY A JAHODY - MALÁ POMOLOGIE 5


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1967
Nakladatelství:SZN Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 385 stran textu a obrázků. Publikace je dalším dílem řady Malá pomologie. Obsahuje popis 140 odrůd rybízu,...

Detail zboží...

8343.jpg

A. Dvořák

ATLAS ODRŮD OVOCE


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Szn Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 399 stran textu a obrázků, dobrý stav, mírně ušpiněné a odřené desky.

Detail zboží...

8813.jpg

Josef Vaněk

ZAHRADNICKÉ KVĚTINÁŘSTVÍ 1. DÍL- PRAKTICKÝ NÁVOD PRO ZAHRADNÍKY, ZAHRADNICKÝ DOROST A PRO ŠKOLY


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1949
Nakladatelství:Zahradnická literatura Josef Vaněk Chrudim
Další informace:Pěstování nejdůležitějších tržních a hrnkových rostlin: Praktický návod pro zahradníky, zahrad. dorost a pro školy. Poloplátěná...

Detail zboží...

Do košíku...

1200 Kč

Do košíku...
26621.jpg

Jürke Grau

BOBULOVITÉ, UŽITKOVÉ A LÉČIVÉ ROTLINY


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1996
Nakladatelství:Ikar
Další informace:PRŮVODCE PŘÍRODOU. Dobrý stav. Vázaná, 288 stran. Spolehlivý a obsáhlý kapesní atlas pro milovníky přírody. Popis a všeobecná...

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
50917.jpg

O. Boček

POMOLOGIE / UČEBNICE PRO ZEMĚDĚLSKÉ TECHNICKÉ A MISTROVSKÉ ŠKOLY /


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1957
Nakladatelství:Szn Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, mírně ušpiněné desky, 3.vydání, 208 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
113114.jpg

Jan Říha

ČESKÉ OVOCE, DÍL PRVNÍ: HRUŠKY


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1937
Nakladatelství:Československá grafická unie
Další informace:Pomologické dílo. Vydání 3., nezměněné.Polokožená, mírně odřená a ušpiněná vazba, 266 stran, 65 tabulek tříbarvových reprodukcí,...

Detail zboží...

Do košíku...

1800 Kč

Do košíku...
121644.jpg

František J. Thomayer

ČESKÉ OVOCE: DÍL I., - JABLKA : VÝBĚR PRO KRÁLOVSTVÍ ČESKÉ K PĚSTOVÁNÍ NEJVÍCE SE HODÍCÍCH 50 DRUHŮ JABLEK


Kategorie:Knihy / Pomologie
Rok vydání:1894
Nakladatelství:Fr. Thomayer v Praze
Další informace:Polokožená původní vazba je odřená a slepovaná, v knize je pečetní razítko města Říčan a osobní věnování autora F. J. Thomayera...

Detail zboží...

Do košíku...

19000 Kč

Do košíku...
<<<-101076 | 1077 |

1078

| 1079 | 1080 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008