Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24902 položek.
K. Pendl F. Kramerius
ŘEMESLNÉ PRÁCE
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Brožovaná, edice \"Polytechnická knižnice, udělejte si sami\", první vydání, 208 stran, 256 obrázků, 51 tabulek. |
Stanislav David & Pavel Udržal
ŘEZBÁŘSTVÍ
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, edice \"Udělejte si sami svazek 95\", 184 stran, 144 obrázků a 4 tabulky. Materiály a nástroje v řezbářství,... |
Peter - Michael Stange
OBKLADY A DLAŽBA
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | Ikar, Praha |
| Další informace: | Vázaná, dobrý stav, vydání první, 111 stran. |
Olga Volicerová
JAK NA PRÁCE DOMA A NA CHATĚ - 2 SVAZKY
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1981 |
| Nakladatelství: | Práce, Praha |
| Další informace: | Brožovaná, dobrý stav, 253 + 415 stran. |
Kamil Barták
REKONSTRUKCE V PANELOVÉM DOMĚ 2
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 2000 |
| Nakladatelství: | Grada, Praha |
| Další informace: | Brožovaná, výborný stav, 148 stran. |
Václav Hájek
UPRAVUJEME ZAHRADU III.
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1998 |
| Nakladatelství: | Grada, Praha |
| Další informace: | Brožovaná, výborný stav, 104 stran. |
A. Kadlecová
DETAIL REKREAČNÍ CHALUPY
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Státní nakladatelství technické literatury, Pr |
| Další informace: | Vázaná, dobrý stav, 320 stran. Dobrý stav. Publikace pro nejširší okruh čtenářů. Obsahuje příklady dílčích rekonstrukcí lidových... |
UDĚLEJ SI SÁM
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | Ikar, Praha |
| Další informace: | Vázaná, výborný stav, 478 stran. Podrobné postupy pracovních postupů ? Nářadí nástroje a přístroje ? Téměř 2000 barevných... |
Jan Simonides
VÝTVARNÉ NÁPADY PRO ŠIKOVNÉ RUCE
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1975 |
| Nakladatelství: | Mladá fronta Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 216 stran textu a obrázků, ilustrace P. Rada a M. Pospíšil, edice \"Jak svazek 56\", dobrý stav.Příručka, určená... |
Michael Balík
VYSUŠOVÁNÍ ZDIVA
| Kategorie: | Knihy / Řemesla |
| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Grada Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 60 stran, dobrý stav. |