Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24915 položek.
47475.jpg

Karel May

TŘEMI DÍLY SVĚTA - V ZEMI PŮLMĚSÍCE DÍL I.


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1904
Nakladatelství:Alois Hynek, Praha
Další informace:Překlad G. N. Meyerhoffer, dobová plátěná vazba, 519 stran, dobrý stav. První část série Třemi díly světa s ilustracemi Věnceslava...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
47776.jpg

Jaroslav Novák Otto Janka

TÁBOR NAD VODOPÁDY


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Leprez Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, ilustrace Marko Čermák, 166 stran, dobrý stav. Skautský tábor v divoké krajině, kde musí společnými silami čelit...

Detail zboží...

48256.jpg

Zane Grey

ČASOPIS DÁLKY - DOBRODRUŽSTVÍ V DŽUNGLI


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Magnet-Press Praha
Další informace:Brožovaná, ilustrace Zdeněk Burian, svazek doplněn I. částí kresleného seriálu Kapitán Nemo na motivy románu J.M. Trosky jenž ilustroval...

Detail zboží...

48257.jpg

J.O. Curwood

ČASOPIS DÁLKY Č. 8 / 1991 - PSANCI Z BOBŘÍ ZÁTOKY


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Magnet-Press Praha
Další informace:Brožovaná, ilustrace Zdeněk Burian, 73 stran. Petr MacRae a Mona Guyonová by rádi trávili život společně, je zde ovšem ještě Aleck Curry,...

Detail zboží...

48494.jpg

A. Assollant

HRDINNÝ KAPITÁN KORKORAN


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:
Nakladatelství:J. R. Vilímek v Praze
Další informace:Vypravování neuvěřitelných a podivuhodných, nicméně zcela pravdivých dobrodružství francouzského námořníka. Pro českou mládež...

Detail zboží...

49505.jpg

Zane Grey

ZRACENÁ ŘEKA


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Českomor. podniky Praha
Další informace:Poloplátěná vazba, 299 stran. Přeložil Josef Vorel.

Detail zboží...

49802.jpg

P. C. Wren

TAJEMSTVÍ VELKÉ OASY


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1927
Nakladatelství:M. Nebeský Praha
Další informace:Poloplátěná vazba s vevázanou obálkou, ilustrace Karel Rélink, 241 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

50034.jpg

Eli Colter

ZÁKON JEDNOHO MUŽE


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:
Nakladatelství:Cesty
Další informace:Brožovaná, 115 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

50042.jpg

Louis L´Amour

NA VÁLEČNÉ STEZCE


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Talpress
Další informace:Brožovaná, 235 stran. Kin Ring Sackett byl nejstarší Barnabášův syn. Yance, jeho mladší bratr, se oženil. Sestru Yanceovy ženy spolu s...

Detail zboží...

50912.jpg

E.R. Burroughs

ČASOPIS TARZAN VĚZEŇ PRALESA 2. DÍL


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Magnet-Press
Další informace:brožovaný časopis, 2. díl, ilustrace Zdeněk Burian, 62 stran.Druhý díl cyklu líčí Tarzanův návrat do džungle, poté co se zřekl práva...

Detail zboží...

<<<-10662 | 663 |

664

| 665 | 666 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008