Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24947 položek.
123693.jpg

Annemarie Köhler

ZA TAJEMSTVÍM OCEÁNŮ - POTÁPĚNÍ NA KORÁLOVÝCH ÚTESECH


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Svojtka & Co.
Další informace:Vázaná, 159 stran. Výborný stav. Kniha Za tajemstvím oceánů: potápění na korálových útesech je průvodce potápěče při objevování...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
125757.jpg

Redig. Aug. Očenášek

PAMÁTNÍK SLETU SLOVANSKÉHO SOKOLSTVA ROKU 1912 V PRAZE


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1912
Nakladatelství:Československá (Česká) obec sokolská
Další informace:Pevná plátěná vazba, 423 stran + skládaná mapa. Výborný stav. Kniha detailně popisuje celý sokolských sjezd v Praze v roce 1912. Je plná...

Detail zboží...

Do košíku...

400 Kč

Do košíku...
125805.jpg

Václav Židů

HISTORIE VELKOOSECKÉHO SPORTU 1908-1993


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Obecní úřad Velký Osek
Další informace:Brožovaná, 223 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

126812.jpg

Libor Kopecký

POSILOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Goldstein & Goldstein
Další informace:Vázaná, 1.vydání, 223 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

126814.jpg

Ulrike Birkner, Peter Langhammer

SQUASH TECHNIKA, TAKTIKA, HRA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Beta-Dobrovský
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 111 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127019.jpg

Selvarajan Yesudian, Elisabeth Haichová

SPORT A JÓGA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2014
Nakladatelství:Metafora
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 215 stran, dobrý stav.Dokonalý soulad ducha a těla přináší dokonalé zdraví Kniha největší západní mystičky...

Detail zboží...

1352.jpg

MALÁ ILUSTROVANÁ ENCYKLOPEDIE A-Ž


Kategorie:Knihy / Slovníky a encyklopedie
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Encyklopedický dům Praha
Další informace:Vázaná, malá ilustrovaná encyklopedie AŽ, 1211 stran. Více než 30 000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti, doplněných 2500 čb....

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
1356.jpg

ENCYKLOPEDICKÝ SLOVNÍK


Kategorie:Knihy / Slovníky a encyklopedie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Encyklopedický Dům
Další informace:Vázaná, první vydání, 1253 stran, dobrý stav. Slovník obsahuje 35000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti v relativně uzavřeném...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
1375.jpg

OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ DÍL VII.


Kategorie:Knihy / Slovníky a encyklopedie
Rok vydání:1893
Nakladatelství:J. Otto Praha
Další informace:Původní vazba, odřené desky, původní vydání, písmeno \"Dánsko-Dřevec\", 957 stran, 18 příloh a 171 obrázků.

Detail zboží...

Do košíku...

390 Kč

Do košíku...
1379.jpg

OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ DÍL XVII.


Kategorie:Knihy / Slovníky a encyklopedie
Rok vydání:1901
Nakladatelství:J. Otto Praha
Další informace:Původní vazba, mírně odřená vazba, písmeno \"Median-Navarreta\", 1078 stran, 26 příloh a 161 obrázků na předsádce a na titulu jsou...

Detail zboží...

Do košíku...

450 Kč

Do košíku...
<<<-10501 | 502 |

503

| 504 | 505 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008