Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24901 položek.
111245.jpg

František Stanislav Frabša

PERSEKUCE STRANY NÁRODNĚ-SOCIÁLNÍ ZA VÁLKY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1921
Nakladatelství:Lidová tribuna
Další informace:Původní brož, 142 stran.

Detail zboží...

115317.jpg

SVĚTOZOR VE VÁLCE 1914


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1914
Nakladatelství:J. Otto Praha
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, komplet 60 čísel, dokumentů, fotografií, zpráv a kreseb. Velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

4000 Kč

Do košíku...
111493.jpg

Jack Fishman , Joseph Bernard Hutton

SOUKROMÝ ŽIVOT JOSEFA STALINA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Práce
Další informace:Brožovaná, 113 stran. Doslov: Jaroslav Kučera Publicistické zpracování životopisu J.V.Stalina se zaměřuje na nejintimnější a...

Detail zboží...

111607.jpg

Petr Hora-Hořejš

TOULKY ČESKOU MINULOSTÍ 1 - 13


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1995 - 2012
Nakladatelství:Baronet, Via Facti
Další informace:Komplet 13 svazků. Vázané s obálkami, dobrý stav. Toulky českou minulostí je osmnáctidílná knižní série o české historii od Petra...

Detail zboží...

Do košíku...

2000 Kč

Do košíku...
111741.jpg

Vl. Roubal Josef Kubička

LUMÍR BŘEZOVSKÝ MLADISTVÝ HRDINA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:
Nakladatelství:Vojtěch Šeba
Další informace:Vázaná, ilustrace A.L. Salač, 223 stran, dobrý stav, na předsádce anonymní dedikace, dobrý stav.

Detail zboží...

112492.jpg

Karol Grünberg

EVA BRAUNOVÁ: 15 LET S HITLEREM


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Clarton
Další informace:Brožovaná, 134 stran. Po 33 letech dobrovolně končí svůj život s člověkem,kterého miliony nenáviděly,ale kterého ona\"prostě...

Detail zboží...

112773.jpg

Josef Opatrný

AMERIKA V PROMĚNÁCH STALETÍ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Libri
Další informace:Abecedně seřazená encyklopedie obsahuje současné i historické státní útvary na území Ameriky, a to včetně tabulek vládců domorodých...

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
113051.jpg

Václav Junek

OSUDY ČESKÝCH ZRÁDCŮ 1915-1989


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Petrklíč
Další informace:Brožovaná, 230 stran. Dějiny lidstva znají celé legie svých zrádců i velezrádců. Zrada je samozřejmě vždy bezectným činem proradnosti,...

Detail zboží...

113052.jpg

Jana Papežová

PLOUT PROTI PROUDU... PUBLICISTIKA ZÁVIŠE KALANDRY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2012
Nakladatelství:Pavel Mervart
Další informace:Brožovaná, 328 stran. Záviš Kalandra pohrdal akademickými tituly i politickými autoritami, přesto se do českých intelektuálních dějin...

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
113080.jpg

Jaroslav Gloser

HOHENEMSOVÉ V BYSTRÉM


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2000
Nakladatelství: Měšťanská beseda v Bystrém
Další informace:Brožovaná, česká epizoda v životě hraběcího rodu z Vorarlberska, 1.vydání, 145 stran, 20 stran obrazové přílohy, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

100 Kč

Do košíku...
<<<-10557 | 558 |

559

| 560 | 561 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008