Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24899 položek.
Z. V. Špinar
PALEONTOLOGIE
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1986 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 352 stran, 322 obrázků, 1. tabulka, dobrý stav, kniha byla v knihovně silného kuřáka, na předsádce anonymní jméno. ... |
Maria Treben
ZDRAVÍ Z BOŽÍ LÉKÁRNY - LÉČIVÉ BYLINY, RADY A ZKUŠENOSTI
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Dona České Budějovice |
| Další informace: | Brožovaná, 95 stran textu a obrázků, mírně ušpiněná obálka. První vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje... |
Hans J. Mayland
SLADKOVODNÍ AKVÁRIUM - ZAŘÍZENÍ, PÉČE, RYBY, ROSTLINY
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | Art Area |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 144 stran textu a obrázků, velmi dobrý stav. |
Eva Hoffmanová
JAK ZALOŽIT HERBÁŘ
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Mladá fronta Praha |
| Další informace: | Vázaná, ilustrace autorka, 304 stran textu a 32 stran obrazových příloh, dobrý stav, některé listy mírně ušpiněné. |
Petr Jakeš
PLANETA ZEMĚ
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Mladá fronta Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 416 stran textu a ilustrací, dobrý stav. Publikace podává obraz planety Země na základě nejnovějších poznatků,... |
Jan Vrba
SRNČÍ MILOVÁNÍ A JINÉ OBRÁZKY Z CHODSKÉ PŘÍRODY
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1968 |
| Nakladatelství: | Odeon Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání souboru,346 stran, dobrý stav. Výbor z autorových nejlepších povídkových knih o přírodě, tvořících volnou trilogii... |
F. Hron O. Zejbrlík
KAPESNÍ ATLAS - ROSTLINY POLÍ A ZAHRAD
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1978 |
| Nakladatelství: | Spn Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, kresby O. Zejbrlík, 410 stran, dobrý stav. |
Václav Krejčík, Dagmar Černá
MALÝ HERBÁŘ LÉČIVÝCH ROSTLIN
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1973 |
| Nakladatelství: | Avicenum Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 2. vydání, dobrý stav. Soubor obrázků léčivých rostlin naší přírody, doba a způsob jejich sběru a sušení. |
H. Grünert
HOUBY - PRŮVODCE PŘÍRODOU
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Ikar Praha |
| Další informace: | Vázaná, 288 stran textu a fotografií, dobrý stav. |