Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24910 položek.
Norman Davies
BOJ O VARŠAVU POVSTÁNÍ POLÁKŮ PROTI NACISTŮM 1944
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Prostor Praha |
| Další informace: | Vázaná, 688 stran a 64 stran fotografické přílohy, 1.vydání, dobrý stav, kniha byla v knihovně silného kuřáka.Českým čtenářům už... |
Ivo Pejčoch
HRDINOVÉ ŽELEZNÉ OPONY ÚTĚKY DO SVOBODNÉHO SVĚTA S POMOCÍ NEOBVYKLÝCH TECHNICKÝCH PROSTŘEDKŮ V LETECH 1949-1989
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Svět křídel |
| Další informace: | Vázaná, 1.vydání, 191 stran, dobrý stav, kniha byla v knihovně silného kuřáka.Útěky do svobodného světa s pomocí neobvyklých... |
Karel Kaplan
KRONIKA KOMUNISTICKÉHO ČESKOSLOVENSKA. ALEXEJ ČEPIČKA - DOBOVÁ DRAMATA KOMUNISTICKÉ MOCI
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 2011 |
| Nakladatelství: | Barrister & Principal |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 226 stran, dobrý stav, kniha byla v knihovně silného kuřáka.Renomovaný historik Karel Kaplan přináší řadu nových... |
Jaroslav Průšek
SESTRA MOJE ČÍNA
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1947 |
| Nakladatelství: | Družstevní práce, Praha |
| Další informace: | váz., s 26 obrázky v textu a 20 na přílohách, druhé vydání, 348 stran, dobrý stav, obálka je velmi mírně natrhlá. Dal jsem této knize... |
Zdeněk Thoma
TOULKY PO JAPONSKU
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1987 |
| Nakladatelství: | Panorama, Praha |
| Další informace: | váz., v edici CESTY, 248 stran textu, 32 stran černobílé a 16 stran barevné přílohy, 7 map, vydání druhé a doplněné, mírně... |
H. P. Smolka
ČTYŘICET TISÍC PROTI ARKTIDĚ ( POLÁRNÍ ŘÍŠE RUSKA
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1946 |
| Nakladatelství: | Nákladem České grafické Unie a. s. v Praze |
| Další informace: | brož., přeložil prof. Václav Chabr, druhé vydání, 288 stran, 32 stran obraz. příloh a 2 mapy, dobrý stav |
Stanislav Nikolau
ŠIRÝM SVĚTEM
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1944 |
| Nakladatelství: | Česká Grafická Unie |
| Další informace: | Svázaný ročník XXI., zeměpisný měsíčník, pevná vazba, 580 stran, částečně ilustroval Zdeněk Burian, dobrý stav. |
Stanislav Nikolau
ŠIRÝM SVĚTEM
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1933 |
| Nakladatelství: | Česká Grafická Unie Praha |
| Další informace: | Svázaný ročník X., zeměpisný měsíčník, poškozená pevná vazba, částečně ilustroval Zdeněk Burian, 588 stran. |
Jan Havlasa
MALAJSKÉ LÉTO
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1926 |
| Nakladatelství: | Ústřední nakl. učitelstva |
| Další informace: | Poloplátěná vazba, 150 obrázků v textu a 10 holarotypické přílohy, svazek 21, 361 stran, výborný stav. |
Jan Havlasa
PŘES HORY A DOLY - CESTY V TRÓPECH A SUBTRÓPECH
| Kategorie: | Knihy / Cestopisy |
| Rok vydání: | 1928 |
| Nakladatelství: | Česká Grafická Unie |
| Další informace: | Cesty v tropech a subtropech, vázaná, 724 stran, 244 neotypií podle snímků autorových, dobrý stav. |