Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24901 položek.
6043.jpg

Josef Janáček

ŽENY ČESKÉ RENESANCE


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1976
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, 272 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

6102.jpg

Dobroslava Menclová

ČESKÉ HRADY 2 SV.


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Odeon, Praha
Další informace:2 díly, 435 + 551 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkama, dobrý stav.Kniha Dobroslavy Menclové začíná stručným přehledem vývoje...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
6119.jpg

Antonín Novotný

PRAHA V KVĚTU BAROKA 1700-1718


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1949
Nakladatelství:Atlas Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, titulní listy uvolněny, ilustrace Jan Konůpek, dsky mírně ušpiněny, 461 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
6291.jpg

V. Zamarovský

OBJEVENÍ TRÓJE


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1962
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Vázaná, edice \"Máj\", 320 stran, 24 stran příloh, poškozená obálka.První část interpretuje v chronologickém sledu Trojskou válku od...

Detail zboží...

6294.jpg

Ivan Hrbek K. Petráček

MUHAMMAD- PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1967
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, edice\"Portréty svazek 24\", 228 stran, první vydání.

Detail zboží...

6463.jpg

Dušan Třeštík

POČÁTKY PŘEMYSLOVCŮ - VSTUP ČECHŮ DO DĚJIN 530- 935


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Lidové noviny Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, pátý dotisk, 650 stran textu a obrázků, velmi dobrý stav. Kniha známého českého historika přináší nové...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
6586.jpg

René Fülöp - Miller

SVATÝ ĎÁBEL / RASPUTIN A ŽENY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1930
Nakladatelství:J. R. Vilímek v Praze
Další informace:Plátěná nakladatelská vazba, dobrý stav, 381 stran. Se svolením autorovým přeložil Jiří Vičar. 94 vyobrazení v textu. Bohatě vypravevá...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
6860.jpg

Redakce Karel Domin, Václav Vojtíšek, Josef Hutter

KAROLINUM - STATEK NÁRODNÍ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1934
Nakladatelství:Karlova Universita, Praha
Další informace:První druhé, 211 stran, 20 obrazových příloh. Původní polokožená vazba s obálkou, výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

299 Kč

Do košíku...
7324.jpg

Stephen E. Ambrose

BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH- ROTA E 506. PLUKU 101. VZDUŠNÉ VÝSADKOVÉ DIVIZE Z NORMANDIE AŽ DO HITLEROVA ORLÍHO HNÍZDA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Jota brno
Další informace:Vázaná, první vydání, velmi mírně poškozená obálka, 368 stran, 8 stran obrazové přílohy, dobrý stav, kniha je po silném...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
7402.jpg

Petr Hora-Hořejš

TOLKY ČESKOU MINULOSTÍ 5- OD ČASŮ MARIE TEREZIE 1740- DO KONCE NAPOLEONSKÝCH VÁLEK 1815


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1996
Nakladatelství:Via Facti
Další informace:Vázaná, 230 stran textu a obrázků, velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

199 Kč

Do košíku...
<<<-10513 | 514 |

515

| 516 | 517 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008