Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24931 položek.
Josef Hais Týnecký
BĚLOUŠ HISTORIE KONĚ
| Kategorie: | Knihy / Pohádky |
| Rok vydání: | 1927 |
| Nakladatelství: | Melantrich |
| Další informace: | Poloplátěná pevná převazba, 183 stran. Malým i velkým vypravuje Jos. Hais Týnecký. Illustroval akademický malíř Otakar Zejbrdlík. |
Božena Němcová
NÁRODNÍ BÁCHORKY A POVĚSTI II.
| Kategorie: | Knihy / Pohádky |
| Rok vydání: | 1913 |
| Nakladatelství: | I.L. Kober |
| Další informace: | Poloplátěná pevná vazba, 251 stran. illustrovali K.V. Muttich, Fr. Slabý, K. Štapfer. Dobrý stav. |
Vilém Mucha
PRVNÍ CELOSTÁT. SPARTAKIÁDA 1955
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1956 |
| Nakladatelství: | Státní tělovýchovné nakladatelství Praha |
| Další informace: | Vázaná bez obálky, 254 stran, 292 černobílých a 25 barevných fotografií, dobrý stav, předmluva M. Majerová, fotografie Vilém Heckel,... |
ŠACHOVSKI INFORMATOR-ČÍSLO 26 ROK 1979
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1980 |
| Nakladatelství: | Bělehrad |
| Další informace: | Brožovaný šachový cizojazyčný informátor, 327 stran šachových partií, dobrý stav. |
Rudolf Štorkán
PLOVÁNÍ OD ZÁKLADŮ K ZÁVODNÍ TECHNICE
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1941 |
| Nakladatelství: | Melantrich Praha |
| Další informace: | Brožovaná, velmi mírně ušpiněné desky, 150 filmových snímků a kreseb, 103 stran, dobrý stav. |
Ivan Dieška Václav Širl
HOROLEZECTVÍ ZBLÍZKA
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Vázaná, edice \"Kamarád\", první vydání, 444 stran textu a obrázků, dobrý stav. Kniha přibližuje dějiny horolezectví, horolezecké... |
Josef Rakoncaj Miloň Jasanský
NA HROTECH ZEMĚKOULE
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1993 |
| Nakladatelství: | Magnet-Press Praha |
| Další informace: | Vázaná, 141 stran, první vydání, dobrý stav. |
Ota Pavel
PLNÁ BEDNA ŠAMPAŇSKÉHO
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1967 |
| Nakladatelství: | Naše vojsko, Praha |
| Další informace: | Vázaná, přijatelný stav, 109 stran. Plná bedna šampaňského je první povídková kniha Oty Pavla. Vyšla v roce 1967, tři roky po jeho... |
I. Jindřich J. Müller
PŘÍRUČKA SEBEOCHRANY - PÁKY, JEJICH MECHANISMUS, NÁCVIK A POUŽITÍ
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1980 |
| Nakladatelství: | Naše vojsko Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 259 stran textu a obrázků. Metodická příručka pro nácvik sebeobrany. Zaměřuje se na použití páky, která... |
Tim Hammond
SPORT - OBJEVTE SVĚT SPORTU ZBLÍZKA - JEHO DĚJINY, PRAVIDLA, VÝSTROJ A TECHNIKY
| Kategorie: | Knihy / Sport |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Tatran |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 64 stran textu a obrázků, dobrý stav. |