Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24941 položek.
124325.jpg

Jaroslav Seifert

ROMANCE O KRÁLI VÁCLAVU IV.


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1949
Nakladatelství:s.n.
Další informace:Skládaný arch v přebalu, 11 stran, ilustrace Karel Svolinský. Báseň oslavující milostné dobrodružství krále Václava IV. s krásnou...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
124327.jpg

Jan Vaněk

PODEMLETÉ BŘEHY


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1942
Nakladatelství:Pragotisk
Další informace:Brožovaná, 79 stran. Věnování a podpis autora. Obálka a ilustrace autora. Dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
124330.jpg

připravil Jan Skácel, O. Milulášek, J. Hora, Fr. Hrubín, Fr. Halas, J. Šotola, J. Orten, K. Šiktanc, J. Seifert, M. Holub, V. Nezval, J. Skácel, K. Toman.

NÁVRATY 6 BÁSNÍKŮ A 6 ZAMILOVANÝCH


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1964
Nakladatelství:Československý spisovatel
Další informace:Brožovaná, 38 stran. Úprava Oldřich Hlavsa. Vzpomínky a básně: O. Milulášek, J. Hora, Fr. Hrubín, Fr. Halas, J. Šotola, J. Orten, K....

Detail zboží...

124337.jpg

Jiří Mahen

TICHÉ SRDCE - VERŠE 1916


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1917
Nakladatelství:Tiskařská a vydavatelská společnost
Další informace:Brožovaná, 56 stran. Obálku a vnitřní výzdobu dřevoryty vyzdobil Jaroslav Votruba. Básnická sbírka, v níž se hledání abstraktna a...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
124728.jpg

Karel Hynek Mácha

MÁJ


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1939
Nakladatelství:Jindřich Bačkovský
Další informace:Brožovaná, 38 stran, dobrý stav.Lyrickoepická skladba Karla Hynka Máchy vydaná roku 1836. Vrcholné dílo českého literárního romantismu

Detail zboží...

125291.jpg

Radomír Štemberg

SLUNCE VE DLANÍCH - VERŠE


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1941
Nakladatelství:Společenská knihtiskárna v Budějovicích
Další informace:Brožovaná, 24 stran. Dobrý stav. První vydání. Devátý tisk edice Zvěrokruh.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
125293.jpg

Nikolaj Stepanovič Gumilev

OHNIVÝ SLOUP (VÝBOR Z BÁSNÍ)


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1932
Nakladatelství:Rudolf Rejman
Další informace:Brožovaná s potrhanou obálkou A. Chvály a rozlepeným hřbetem, 89 stran. Přeložila Marie Marčanová s předmluvou Bohumila Mathesia.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
125295.jpg

Ludvík Kundera

LAVINY


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1946
Nakladatelství:Nakladatelství mladých na Kladně
Další informace:Brožovaná, 52 stran. Kresby Václav Zykmund, návrh obálky Josef Istler. Cyklus básní v próze. Vydání I., velmi dobrý stav, nerozřezané...

Detail zboží...

Do košíku...

490 Kč

Do košíku...
125298.jpg

Josef Palivec

POEZIE STÁLE BUDOUCÍ /ESEJE/


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:1969
Nakladatelství:Růže (České Budějovice)
Další informace:Brožovaná, 81 stran. Eseje J. Palivce jsou jeho osobní zpovědí o vlastním životě, o jeho nejbližších přátelích, o roli českého...

Detail zboží...

125306.jpg

Bohumila Grögerová

ČAS MEZI TEHDY A TEĎ


Kategorie:Knihy / Poezie
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Klokočí, Praha
Další informace:Brožovaná, 123 stran. Výborný stav. Edice: Edice současné české poezie (27.) Vzpomínková kniha pražské spisovatelky a překladatelky...

Detail zboží...

Do košíku...

490 Kč

Do košíku...
<<<-10469 | 470 |

471

| 472 | 473 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008