Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24878 položek.
13875.jpg

Antoine de Saint - Exupéry

MOJE PLANETA - MALÝ PRINC, KURÝR NA JIH, NOČNÍ LET, ZEMĚ LIDÍ, VÁLEČNÝ PILOT


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1981
Nakladatelství:Odeon Praha
Další informace:Vázaná, druhé nezměněné vydání, 429 stran, dobrý stav, poškozená obálka. Toto kniha obsahuje: Malý princ, Kurýr na jih, Noční let,...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
13890.jpg

Radek John

DŽÍNOVÝ SVĚT


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Vázaná, velmi mírně poškozená obálka, 2. vydání, 416 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

13892.jpg

Guy de Maupassant

SLEČNA FIFI A JINÉ POVÍDKY


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1961
Nakladatelství:Snklu Praha
Další informace:Vázaná, poškozená vazba, 379 stran, dobrý stav. Téměř čtyři desítky povídek (mezi nimi i slavná „Kulička“) čerpají jednak z...

Detail zboží...

13923.jpg

J. V. Šamla

KOUZELNÝ VLAK


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1944
Nakladatelství:Jíchovo nakladatelství, Brno
Další informace:Brožovaná, rozlepená vazba, ilustrace František Malý, 1. vydání, 101 stran.

Detail zboží...

13933.jpg

Eda Kriseová

KŘÍŽOVÁ CESTA KOČÁROVÉHO KOČÍHO


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Atlantis Brno
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 119 stran, dobrý stav. V devíti svérázných povídkách představuje autorka prosté hrdiny, jejichž duševní i...

Detail zboží...

13948.jpg

Karel Klostermann

MLHY NA BLATECH


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1971
Nakladatelství:Svoboda Praha
Další informace:Vázaná, mírně poškozená obálka, 386 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

13959.jpg

André Breton

ŠÍLENÁ LÁSKA


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1996
Nakladatelství:Dauphin Praha
Další informace:Brožovaná, 156 stran textu a fotografií.Román s autobiografickými prvky autorova vztahu k Jacquelině Lambové. Kniha vychází u...

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
13982.jpg

Jan Zábrana

SEDM POVÍDEK


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Atlantis Brno
Další informace:Brožovaná, 168 stran, první vydání. Z pozůstalosti předčasně zemřelého básníka, prozaika a překladatele Jana Zábrany (1934-1984)...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
13990.jpg

Bohumil Hrabal

TŘI NOVELY - TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ, OBSLUHOVAL JSEM ANGLICKÉHO KRÁLE, OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Brožovaná, 1. souborné vydámí, typografie Emily Medkové, 332 stran. Pod názvem Tři novely vycházejí společně tři Hrabalovy prózy, jež...

Detail zboží...

14003.jpg

William Saroyan

TATI, TOBĚ PŘESKOČILO


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1964
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Brožovaná, 100 stran, 1. vydání. Několik desítek drobných obrázků navlečených na nit nesložitého děje putování otce se synem, do...

Detail zboží...

<<<-10164 | 165 |

166

| 167 | 168 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008