Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Pokročilé vyhledávání
Bylo nalezeno 12752 položek.
Elena Ťapajová
ŠTEFAN KVIETIK
| Kategorie: | Knihy / Film |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Čs. filmový ústav Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, svazek č.82, 30 stran, dobrý stav. |
Jana Mjartanová
ŠTEFAN UHER
| Kategorie: | Knihy / Film |
| Rok vydání: | 1988 |
| Nakladatelství: | Československý filmový ústav |
| Další informace: | Profil slovenského režiséra.Edice: Filmové informace (65.)Brožovaná, 36 stran, 1.vydání, dobrý stav. |
Petr Nikl
ŠTERNBERK - UNIKÁTNÍ ENCYKLOPEDIE NA POKRAČOVÁNÍ PAMÁTKY
| Kategorie: | Knihy / Místopis |
| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | FRAUS |
| Další informace: | Brožovaná, 16 stran. Historie, architektura, příroda, společnost, osobnosti, tradice, zajímavosti a důležité informace. |
František Nepil
ŠTUCLINKA A ZACHUMLÁNEK
| Kategorie: | Knihy / Pohádky |
| Rok vydání: | 2010 |
| Nakladatelství: | Knižní klub |
| Další informace: | Vázaná, 90 stran, odřené desky. Ilustrace Helena Zmatlíková. Zimní příběh o dvou šikovných dětech, které si dokáží samy poradit,... |
Vlastimil Rada Jaroslav Žák
ŠTUDÁCI A KANTOŘI - Z TAJNOSTÍ ŽIŽKOVSKÉHO PODSVĚTÍ
| Kategorie: | Knihy / Beletrie |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Čs. spisovatel Praha |
| Další informace: | Vázaná, dvě knihy v jednom svazku, ilustrace V. Rada, vydání tohoto souboru první, 257 stran, dobrý stav. Študáci a kantoři – humornou... |
Sverre Sigurdssøn
ŠTVANICE
| Kategorie: | Knihy / Beletrie |
| Rok vydání: | 1951 |
| Nakladatelství: | Melantrich |
| Další informace: | Štvanice\" líčí románovou formou jeden úsek války v Norsku, který je málo znám široké veřejnosti - totiž, jak se prováděla přeprava... |
Josef a Marie Erhartovi
ŠUMAVA
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1974 |
| Nakladatelství: | Olympia, Praha |
| Další informace: | Vázaná, mírně potrhaný přebal, obsahuje fotografie, trojjazyčná, dobrý stav. |
K. Kuklík
ŠUMAVA
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Panorama Praha |
| Další informace: | Vázaná, poškozená obálka, 1. vydání, 238 stran textu a obrázků, dobrý stav, na titulním listě anonymní věnování. |
Josef Bělohlav
ŠUMAVA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1919 |
| Nakladatelství: | Josef Bělohlav |
| Další informace: | Brožovaná,silně poškozená vazba, S 300 obrazy a 7 původními mapami, 156 stran. |