Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Pokročilé vyhledávání

Název knihy:   Autor:
Rok vydání:   Kategorie:
Bylo nalezeno 12752 položek.
124706.jpg

Anuše Kejřová

ÚSPORNÁ KUCHAŘKA / ZLATÁ KNIHA MALÉ DOMÁCNOSTI /


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1934
Nakladatelství:Stanislav Kuchař Hradec Králové
Další informace:Vázaná, silně odřené desky, 11.vydání, 1. přepracované vydání s rozpočty, některé listy silně ušpiněné, mírně poškozený hřbet,...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
97704.jpg

Překlad Josef Blahož

ÚSTAVA SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Reflex
Další informace:Brožovaná, 35 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

115901.jpg

Václav Pavlíček

ÚSTAVNÍ PRÁVO A STÁTOVĚDA 1. - OBECNÁ STÁTOVĚDA


Kategorie:Knihy / Právo
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Linde
Další informace:Brožovaná, 365 stran. Předkládaná učebnice je dílem kolektivu autorů katedry práva Právnické fakulty UK a externích spolupracovníků....

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
115900.jpg

Václav Pavlíček

ÚSTAVNÍ PRÁVO A STÁTOVĚDA II. DÍL - ÚSTAVNÍ PRÁVO ČESKÉ REPUBLIKY ČÁST 2.


Kategorie:Knihy / Právo
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Linde
Další informace:Brožovaná, 241 stran. Druhá část druhého dílu uzavírá řadu učebnic ústavního práva pro studenty právnických fakult. Tato učebnice...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
110940.jpg

Jindřich Halík Milada Trnková

ÚSTŘEDNÍ LOUTKOVÉ DIVADLO V PRAZE 1950-1975 / DVACET PĚT LET ÚSTŘEDNÍHO LOUTKOVÉHO DIVADLA PRAHA /


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1975
Nakladatelství:Ústřed. lout. divadlo Praha
Další informace:Brožovaná, 90 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

121483.jpg

Tomáš Bandžuch, Marek Skřipský

ÚSVIT ČERNÉHO SLUNCE - ARCHIVY TAJNÉ VÁLKY I.


Kategorie:Knihy / Sci-fi a fantasy
Rok vydání:2021
Nakladatelství:Straky na vrbě
Další informace:Brožovaná, 310 stran. Nad Československem se stahují mračna. Je nejprve rozděleno a potom zcela zabráno německým Wehrmachtem. Zvláštní...

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
679.jpg

pořádá Adolf Wenig

ÚSVIT LISTY VĚNOVANÉ MLADÉMU POKOLENÍ ROČNÍK VII. A ROČNÍK VIII.


Kategorie:Knihy / Časopisy, sborníky
Rok vydání:1925 - 1927
Nakladatelství:Nákladem Ústředního nakladatelství a knihkupe
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, dva ročníky v jedné vazbě, 192 + 192 stran, dobrý stav, barevné a černobílé přílohy.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
25954.jpg

Marie Matesová

ÚSVIT NAD CESTOU


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1935
Nakladatelství:Nákladem Ústředního nakladatelství a knihkupe
Další informace:Celoplátěná nakladatelská vazba, 206 stran, ilustroval J. Goth. Velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
30254.jpg

E. Rádl

ÚTĚCHA Z FILOSOFIE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1947
Nakladatelství:Čin Praha
Další informace:Brožovaná s potrhaným hřbetem, 3. vydání, 105 stran, dobrý stav. Podle vzoru posledního Římana Boetia (jehož osud také přirovnává ke...

Detail zboží...

122788.jpg

Emanuel Rádl

ÚTĚCHA Z FILOSOFIE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1969
Nakladatelství:Mladá fronta
Další informace:Brožovaná, 74 stran. Filosofický odkaz jednoho z nejvýraznějších následovníků T. G. Masaryka je pokusem o výslovnou syntézu díla tohoto...

Detail zboží...

<<<-1049 | 50 |

51

| 52 | 53 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008