Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Pokročilé vyhledávání

Název knihy:   Autor:
Rok vydání:   Kategorie:
Bylo nalezeno 12752 položek.
127141.jpg

Angelika Kipp

ÚPLNĚ MALIČKÉ FIGURKY Z PAPÍRU


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

22323.jpg

Otakar Šín

ÚPLNÁ NAUKA O HARMONII - NA ZÁKLADĚ MELODIE A RYTMU - 2 SVAZKY


Kategorie:Knihy / Hudba
Rok vydání:1942
Nakladatelství:Hud. mat. um. besedy Praha
Další informace:Dva svazky. DÍL 1. - METHODIKA A PŘÍKLADY, DÍL 2. ÚLOHY. BrožovanÉ, 3. vydání, 262 stran + 96 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
21950.jpg

Otakar Šín

ÚPLNÁ NAUKA O HARMONII NA ZÁKLADĚ MELODIE A RYTMU - II. DÍL


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1948
Nakladatelství:Hud. mat, um. besedy Praha
Další informace:Brožovaná, upotrhané desky, 6. vydání, 96 stran.

Detail zboží...

16887.jpg

R. Beránek M. Dvořák

ÚPRAVA OKOLÍ CHATY, CHALUPY, DOMKU


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 317 stran textu a obrázků, velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
17333.jpg

Jan Werich

ÚSMĚV KLAUNA


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, 288 stran textu a fotografií, dobrý stav. Tato knížka představuje Jana Wericha jako spontánního vypravěče s kouzelným...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
110859.jpg

Jan Malík

ÚSMĚVY DŘEVĚNÉ THÁLIE


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Vázaná, 1.vydání, mírně poškozená obálka, 343 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

57754.jpg

Zpracoval Vladimír Thiele

ÚSMĚVY JANA MASARYKA / EDICE HUMOR DO KAPSY /


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1969
Nakladatelství:Melantrich Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Humor do kapsy č.1\", ilustrace Vladimír Rada a Jaroslav Kándl, 255 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

23863.jpg

Vladimír Thiele

ÚSMĚVY STŘÍBRNÉHO PLÁTNA


Kategorie:Knihy / Film
Rok vydání:1986
Nakladatelství:Melantrich Praha
Další informace:Brožovaná, na titulním listě razítko, ilustrace Ladislav Rada, edice \"Humor do kapsy svazek 25\", vydání první, 268 stran, dobrý stav,...

Detail zboží...

27788.jpg

Heike Höflerová

ÚSPĚŠNĚ PROTI CELULITIDĚ


Kategorie:Knihy / Lékařství - Zdravotnická literatura
Rok vydání:2004
Nakladatelství:BETA Dobrovský
Další informace:Brožovaná, 96 stran. Celulitida znepříjemňuje život osmdesáti procentům žen. Tento rádce ukazuje čtenářkám, jak celulitida vzniká,...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
18120.jpg

Anuše Kejřová

ÚSPORNÁ KUCHAŘKA - ZLATÁ KNIHA MALÉ DOMÁCNOSTI - ANUŠE KEJŘOVÁ, HRADEC KRÁL.


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Paseka Praha
Další informace:Brožovaná, 330 stran, dobrý stav, mírně ušpiněná a poškozená obálka, počmáraná předsádka.. Jak uvařit levně a přitom dobře a...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
<<<-1048 | 49 |

50

| 51 | 52 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008