Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Pokročilé vyhledávání

Název knihy:   Autor:
Rok vydání:   Kategorie:
Bylo nalezeno 12751 položek.
122951.jpg

Pavel Kolář

ŘEKA POD HLADINOU: VĚDOMÍM PROTI ČASU


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:2023
Nakladatelství:Kalibr
Další informace:Vázaná s obálkou, 367 stran. V červnu roku 2018 přivezli do nemocnice St. Paul ve Vancouveru neznámého muže, jehož objevili indiánští...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
20471.jpg

M. Janotka, K. linhart

ŘEMESLA NAŠICH PŘEDKŮ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1987
Nakladatelství:Svoboda Praha
Další informace:Vázaná, mírně poškozená obálka, ilustrace František Skála, 1. vydání, 208 stran, dobrý stav. Seznámení se světem rukodělné práce a...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
7375.jpg

K. Pendl F. Kramerius

ŘEMESLNÉ PRÁCE


Kategorie:Knihy / Řemesla
Rok vydání:1979
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Polytechnická knižnice, udělejte si sami\", první vydání, 208 stran, 256 obrázků, 51 tabulek.

Detail zboží...

35658.jpg

Václav Hájek

ŘEMESLNÉ PRÁCE SVÉPOMOCÍ


Kategorie:Knihy / Řemesla
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 264 stran, 405 obrázků, 26 tabulek, dobrý stav. Seznámení s nářadím,které je potřeba při práci.Rady triky a...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
15249.jpg

Piere Boulle

ŘEMESLO UROZENÝCH


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Naše vojsko Praha
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 144 stran, dobrý stav. Ilustrace Pavel Brom. Špionážní román z druhé světové války, odehrávající se většinou...

Detail zboží...

113696.jpg

Herbert Fitz

ŘEZÁNÍ SKLA


Kategorie:Knihy / Sklářství
Rok vydání:1958
Nakladatelství:SNTL
Další informace:Brožovaná, 93 stran, 39 obrázků. Dobrý stav. Edice Technická minima spotřebního průmyslu, Sklářská a jemná keramika - 4.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
3169.jpg

Marek Minář

ŘEZBÁŘSTVÍ


Kategorie:Knihy / Řemesla
Rok vydání:2008
Nakladatelství:Grada Praha
Další informace:Vázaná, dotisk prvního vydání, 264 stran a 12 stran barevné přílohy, dobrý stav. Výjimečná kniha, jediná svého druhu v řadě...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
9149.jpg

Stanislav David & Pavel Udržal

ŘEZBÁŘSTVÍ


Kategorie:Knihy / Řemesla
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, edice \"Udělejte si sami svazek 95\", 184 stran, 144 obrázků a 4 tabulky. Materiály a nástroje v řezbářství,...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
116312.jpg

Pablo Neruda

ÓDA NA TYPOGRAFIU


Kategorie:Knihy / Typografie
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Tatran, Bratislava
Další informace:Brožovaný bibliofilský výtisk na ručním papíře v plastové ochranné obálce, 66 stran. Edícia: ARS LIBRORUM (4.) Graficky upravil Ivan J....

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
124736.jpg

Ronald Bergan

… ISMY - JAK CHÁPAT FILM


Kategorie:Knihy / Film
Rok vydání:2011
Nakladatelství:Slovart (CZ)
Další informace:Brožovaná, 159 stran. Text, který poutavou formou představuje slavné filmy a režiséry, je roztříděný do význačných \"ismů\", jež...

Detail zboží...

Do košíku...

240 Kč

Do košíku...
<<<-10223 | 224 |

225

| 226 | 227 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008