Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Pokročilé vyhledávání

Název knihy:   Autor:
Rok vydání:   Kategorie:
Bylo nalezeno 12752 položek.
14642.jpg

Josef Škvorecký

A TALL TALE OF AMERICA - VELKÁ POVÍDKA O AMERICE


Kategorie:Knihy / Cestopisy
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Kruh Hradec Králové
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 260 stran textu, fotografií a ilustrací, dobrý stav. Zajímavé povídání J.Škvoreckého o životě a Americe. Cyklus...

Detail zboží...

61145.jpg

Ondřej Suchý, Pavel Taussig

A VEČER BUDE BIOGRAF


Kategorie:Knihy / Film
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Albatros (ČR)
Další informace:Brožovaná, 127 stran. Exkurze do království stříbrného plátna - tak zní podtitul knihy Ondřeje Suchého, ve které se zpovídá ke své...

Detail zboží...

4991.jpg

Jan Cigánek

A. P. ČECHOV - PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Literární vědy
Rok vydání:1964
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"portréty svazek 5\", první vydání, 197 stran textu a fotografií, portrét slavného ruského spisovatele.

Detail zboží...

117970.jpg

Josef Šimánek

A. B. SVOJSÍK


Kategorie:Knihy / Skautská literatura
Rok vydání:1946
Nakladatelství:Orbis, Praha
Další informace:Brožovaná, 53 stran. I. vydání. Edice KDO JE.

Detail zboží...

88838.jpg

Uspořádali J. a A. Sirovátkovi

AŤ SE TI VŠE DAŘÍ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2008
Nakladatelství:Doron
Další informace:Vázaná, 44 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

40466.jpg

Toon Kortooms

AŤ UŽ DOKTOR KOUKÁ MAZAT


Kategorie:Knihy / Beletrie
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Vyšehrad Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, 1. vydání, ilustrace Adolf Born, 192 stran, dobrý stav. Laskavé humorné vyprávění o dobrodružné cestě starého...

Detail zboží...

5322.jpg

Marie Tippmannová

AŤA A JEJÍ PŘÁTELÉ


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:
Nakladatelství:Družstvo Máje v Praze
Další informace:Veselé příběhy povedených dětí. II. vydání. 157 stran, poloplátěná vazba, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
20697.jpg

Dick Francis

AŽ ZA HROB


Kategorie:Knihy / Detektivky
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 240 stran, dobrý stav.Podle mínění některých členů své urozené rodiny je Alexander Kinloch bláznivý a...

Detail zboží...

121925.jpg

Jiří Voldán

AŽ DNESKA PŮJDEŠ SPÁT -TANGO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1934
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

121899.jpg

Karel Vacek

AŽ SE JEDNOU POTKÁME -VALČÍKOVÁ PÍSEŃ


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1942
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

<<<-1014 | 15 |

16

| 17 | 18 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008