Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Pokročilé vyhledávání

Název knihy:   Autor:
Rok vydání:   Kategorie:
Bylo nalezeno 12752 položek.
99185.jpg

Jaroslav Suchánek

V TROPICKÉM KOUZLU / TANGO /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:O. Pazdírek Brno
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

36049.jpg

Rudolf Matys

V UMĚNÍ VOLNOST - KAPITOLY Z DĚJIN UMĚLECKÉ BESEDY


Kategorie:Knihy / Umění
Rok vydání:2003
Nakladatelství:Academia Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 356 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
51107.jpg

Petr Radosta

V UNIFORMĚ RAF


Kategorie:Knihy / Letectví
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Naše vojsko Praha
Další informace:Brožovaná, mírně ušpiněné desky, 1.vydání, 144 stran, 16 stran příloh. Vzpomínky československých pilotů na službu v RAF za...

Detail zboží...

96212.jpg

Arthur Murray Chisholm

V ZEMI SILNÝCH MUŽŮ


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Českomoravské podniky tiskařské a vydavatelsk
Další informace:Plátěná nakladatelská vazba, 398 stran, přeložil Josef Vorel. Dobrý stav. Western - vyšlo v druhém svazku Curwoodův odkaz.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
116194.jpg

Michaela Velechovská

V. DUCHÁČKOVÁ A R. VOJTĚCHOVÁ, PARDUBICKÉ ODBOJÁŘKY ZA 2. SVĚTOVÉ VÁLKY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Klub přátel Pardubicka
Další informace:Brožovaná, sešit č.55, stran 42, dobrý stav.

Detail zboží...

106556.jpg

V. NEKVASIL 1868-1928


Kategorie:Knihy / Architektura
Rok vydání:1928
Nakladatelství:vlastní náklad, Praha- Karlín
Další informace:Pevná plátěná vazba je mírně uvolněná, prasklá přední předsádka, 78 stran, 171 fotografií ukázek staveb především z Prahy a Hradce...

Detail zboží...

Do košíku...

7500 Kč

Do košíku...
32590.jpg

B. Spisarová, Václav Vydra

VAŠE DANA MEDŘICKÁ


Kategorie:Knihy / Životopisy
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Kvarta
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 248 stran textu a obrázků, dobrý stav. Dana Medřická vytvořila na jevištích, ve filmech, v rozhlasu a televizi na sta...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
101320.jpg

Horst Hegewald-Kawich

VAŠE ŠTĚNĚ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:2012
Nakladatelství:Jan Vašut (Vašut)
Další informace:Brožovaná, 144 stran. Pokud plánujete přírůstek do rodiny v podobě malého štěňátka, je tato příručka pro vás to pravé. Je totiž...

Detail zboží...

101234.jpg

František Rojček, Zuzana Hodošová & Gustav Hupka

VAŠE ZNAMENÍ - ŠKORPIÓN / 24. ŘÍJEN-22. LISTOPAD /


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Artpress
Další informace:Vázaná, ilustrace Martin Kellenberger, 108 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

117905.jpg

Gustáv Hupka, Zuzana Hodošová, František Rojček

VAŠE ZNAMENÍ BERAN


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1995
Nakladatelství:ARTpress
Další informace:Vázaná, 108 stran. Ilustrace Martin Kellenberger. Výborný stav.

Detail zboží...

<<<-101154 | 1155 |

1156

| 1157 | 1158 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008