Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Hlavní strana


Nejnovější nabídka v obchodě:
(Odebírejte RSS kanál s novinkami)


32650.jpg

ZE VŠEHO JDE NĚCO VYTVOŘIT - JEDNODUCHÉ NÁPADY Z KELÍMKŮ OD TVAROHU, KORKOVÝCH ZÁTEK A DALŠÍCH PŘEDMĚTŮ


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

32929.jpg

MODRÁ A BÍLÁ - OBRÁZKY Z PAPÍRU DO OKEN A NA STĚNY


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Anagram Ostrava
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

22928.jpg

VESELÉ FIGURKY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ A PAPÍRU


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Anagram Ostrava
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127131.jpg

Jiří Zeman

KRKONOŠE [PĚŠÍ TURISTICKÉ TRASY]


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Akcent Třebíč
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 123 stran, dobrý stav.Dvacet nejzajímavějších pěších turistických tras obsahuje turistická příručka edice S...

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
127130.jpg

Petr Ludvík, Vladimír Soukup, Petr David

ČESKO VŠEMI SMYSLY ŠUMAVA


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2011
Nakladatelství:Soukup & David
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 222 stran, dobrý stav.Další titul z nové edice turistických průvodců nakladatelství Soukup&David se věnuje...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
14524.jpg

PLASTIKOVÉ MODELY ČÍSLO 8


Kategorie:Knihy / Modelářství
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Modela Valašské Meziříčí
Další informace:Volné listy v mírně poškozené sloze, celkově dobrý stav.

Detail zboží...

14525.jpg

PLASTIKOVÉ MODELY ČÍSLO 7


Kategorie:Knihy / Modelářství
Rok vydání:1982
Nakladatelství:Modela Valašské Meziříčí
Další informace:Volné listy ve sloze, dobrý stav.

Detail zboží...

14526.jpg

PLASTIKOVÉ MODELY ČÍSLO 6


Kategorie:Knihy / Modelářství
Rok vydání:1981
Nakladatelství:Modela Valašské Meziříčí
Další informace:Volné listy ve sloze, silně poškozené a slepované desky.

Detail zboží...

14529.jpg

STAVÍME PLASTIKOVÉ MODELY - PRÁCE S KITY ČÍSLO 3


Kategorie:Knihy / Modelářství
Rok vydání:1981
Nakladatelství:Modela Valašské Meziříčí
Další informace:Volné listy ve sloze, brožura , 52 stran, silně poškozený hřbet.

Detail zboží...

14530.jpg

STAVÍME PLASTIKOVÉ MODELY - PRÁCE S KITY ČÍSLO 4


Kategorie:Knihy / Modelářství
Rok vydání:1980
Nakladatelství:Modela Valašské Meziříčí
Další informace:Volné listy ve sloze, brožura, 44 stran.

Detail zboží...

Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008